Farnost Čakovice

ÚVOD BOHOSLUŽBY SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA

PROSBY O MODLITBU

Velice rádi se budeme modlit i za Vás a Vaše úmysly. Věříme, že žádná záležitost, žádná těžkost není příliš malá nebo příliš velká pro modlitbu.

Za Vaše úmysly se budou modlit dvě modlitební skupinky maminek, které se schází pravidelně po celý rok. Ze srdce Vám přejeme, abyste zakusili Boží pomoc a útěchu.

Prosby o modlitbu lze zaslat e-mailem na adresu intence - zavinac - farnostcakovice.cz, případně zcela anonymně prostřednictvím formuláře níže.

Vaše prosba nebude zveřejňována mimo naše farní modlitební skupinky. Přesto prosím neuvádějte citlivé osobní údaje. Nemusíte také psát příliš mnoho podrobností. Věříme, že Bůh zná sám všechny detaily záležitostí, za které budeme prosit. Vaše úmysly zapíšeme do sešitu s prosbami, které pravidelně předkládáme Pánu (není tedy nutné zasílat ani dlouhodobé úmysly opakovaně).

Vaše prosba o modlitbu (max. 500 znaků):

Protispamová kontrola - klikněte prosím na čtverec níže:

Výtvarná soutěž
Biblický citát na dnešní den
Proč jsi pochyboval? (Mt 14,31)

Přejít na dnešní liturgická čtení na www.vira.cz

Myšlenka na den: Ježíš Kristus je vždy Mistrem, protože je cesta, pravda a život. bl. Jakub Alberione www.paulinky.cz