Archiv pořadů bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB ČAKOVICE
od 24.7. do 31.7.2022 - 30. týden

neděle 24.7. 17. neděle v mezidobí
Farní kostel sv. Remigia 09:00 Mše svatá Za Pavlínu
pátek 29.7. památka sv. Marty
Farní kostel sv. Remigia 08:00 Bohoslužba slova Bohoslužba slova, povede jáhen Honza Špaňhel.
neděle 31.7. 18. neděle v mezidobí
Farní kostel sv. Remigia 09:00 Mše svatá Za +kamaráda z Ukrajiny a mír na Ukrajině 
Kaple sv. Anny, Satalice 15:00 Mše svatá Mše svatá především za seniory a další poutníky.

 • Nový web je již spuštěn. Co a jak na něm naleznete se dočtete v článku Nový web. Zároveň s tím je možné si stáhnout aplikaci Farnost do kapsy, díky které budete mít přehled o bohoslužbách a dalších akcích v naší farnosti (musíte si ji v nastavení zvolit). V aplikaci také funguje systém upozornění, pomocí kterých budeme dávat vědět o důležitých novinkách. Případně můžete zaregistrovat svůj e-mail kam vám podobná upozornění budeme rozesílat.
 • V souvislosti s převodem farních webových stránek se změnil šifrovací certifikát, což může u některých prohlížečů způsobit problém s přístupem na stránky. Může se zobrazit hlášení podobné tomuto:

  Vaše připojení není privátní. Útočníci se možná pokoušejí ukrást vaše informace z www.farnostcakovice.cz (například hesla, zprávy nebo platební karty). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

  Nemusíte mít obavy, nejedná se o žádný útok ani nebezpečí, je to pouze reakce prohlížeče na nečekanou změnu. V takovém případě může být potřeba vymazat cache Vašeho prohlížeče. Návod najdete například zde: https://www.alza.cz/jak-smazat-cache-prohlizece#article_part_02 V případě problémů se můžete obrátit na Evu Jelínkovou - [email protected]. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

 • Přihlašování na náboženství pro děti je spuštěno. Na webu je také možnost zápisu ke čtení nejen během nedělí.
 • Příští týden nebude mše svatá a adorace ve středu.
 • Svátost smíření bude možné přijmout v neděli od 8:15.
 • Mimo dobu bohoslužeb se bude zavírat vjezd na farní dvůr. V neděli i ve všední dny v době bohoslužeb bude možné zaparkovat. Branka na faru zůstane přes den otevřená.
 • V pondělí 11. 7. začalo restaurování rozety a portálu nad hlavním vchodem do kostela. Bude probíhat během léta a skončeno by mělo být v průběhu prázdnin. Opravy jsou možní díky dotacím od Magistrátu oddělení památkové péče, který nám poskytl grant 170 tis. Kč tj. cca 60% celkové částky.
 • Příští neděli 31. 7. zveme na svatoanenskou poutní mši svatou. Mše svatá od 15 hod. v kapli sv. Anny v Satalicích.