Farnost Čakovice

ÚVOD BOHOSLUŽBY SVÁTOSTI AKTIVITY FOTOGALERIE PSALI O NÁS CHARITA

FARNÍ OHLÁŠKY

Oznámení na 13. neděli v mezidobí - 28. 6.

• Bohoslužby tento týden: úterý 30. 6. v 8 hod., pátek 3. 7. v 8 hod.
  • Od 1. 7. do 31. 8. platí prázdninový program bohoslužeb: neděle v 9 hod., pátek v 8 hod.
    Mše svaté v úterý a ve čtvrtek opět až od září.
  • Z minulých sbírek se zakoupil zahradní nábytek. Děkujeme všem! Na farní účet pravidelně přispívá 15 dárců.
  • Dnešní sbírka je určena na bohoslovce.
  • Přihlašování na farní výlet na Svatou Horu v sobotu 5. 9. je do konce července na kancelar@farnostcakovice.cz nebo u Anny Steinové.
  • Prosíme zájemce, kteří se chtějí zúčastnit duchovní obnovy pro manžele od 23. 10. do 25. 10., ať se hlásí viz kontakt výše.
  • Akce v novém pastoračním roce od září do prosince uveřejníme co nejdříve na farním webu a na nástěnce kostela.
  • Vám a Vašim rodinám žehná P. Stanislaw

FARNÍ OHLÁŠKY

Oznámení na 11. neděli v mezidobí - 14. 6.

• Výsledky voleb do pastorační rady:
    Farní společenství zvolilo tyto kandidáty: Anna Steinová, Jiří Vintiška, Filip Šroubek, Roman Kuželka, Jana Kloudová.
    P. Stanislaw jmenoval do pastorační rady tyto kandidáty: Helena Králová, Martina Černá, Kateřina Kulawiecová, Ivana Přívratská.
    Setkání nové a předchozí pastorační rady bude ve středu 17.6. v 19 hod. na faře.
  • Dne 16. 6. se bude konat setkání seniorů od 15 hod. - za příznivého počasí na farní zahradě
  • V neděli 21. 6. bude mimořádně mše svatá v 15 hod. odpoledne. Po ní je naplánován farní piknik na farní zahradě a Den otevřených dveří na faře. Součástí bude možnost prohlídky místností, které budeme rekonstruovat pro společné setkávání. Všichni jsou srdečně zváni.
    Mše svatá v 9 hod. se v tento den ruší.
    Prosíme o pomoc s organizací. Kontakt Anna Steinová
  • V úterý 23. 6. se koná Biblická hodina s P. Stanislawem od 19 hod. na faře.
  • Finanční sbírka z neděle 7. 6. a 14. 6. bude použita na nákup zahradního nábytku.
  • Možnost přijetí svátosti nemocných prosím domlouvejte s P. Stanislawem na telefonním čísle: 737 280 624
  • Vám a Vašim rodinám žehná P. Stanislaw

Výtvarná soutěž
Biblický citát na dnešní den