Beránek

Pomoc do Ekvádoru

Fotka kostela

Aktuality

• Prosíme o zapisování do lektorské služby. Je třeba, aby alespoň na jeden týden dopředu byla čtení rozebraná.
  • Po každé nedělní mši svaté zveme na farní kafe - neformální přátelské setkání na faře.
  • Zejména pro ty, kteří se pravidelně neúčastní mše svaté ve zdejším kostele, nabízíme možnost zadání trvalého příkazu na podporu farnosti. Účet u České spořitelny, a. s., má číslo 245009329/0800. Tyto dary je možné potvrdit pro daňové odečty. Za vaši podporu předem děkujeme.
  • V naší farnosti se schází modlitební skupinky hnutí Modlitby matek. Dopolední skupinka se schází dopoledne v domácnosti některé z nás - každý pátek od 10:00. Večerní skupinka se schází ve čtvrtek od 20:00 na faře zhruba každých 14 dní.
    Pokud máte zájem, kontaktujte nás, rády Vás uvidíme mezi sebou, můžete se přijít i jen nezávazně podívat. Rády Vám také zapůjčíme informační materiály nebo DVD. Přijít může i starší maminka, babička nebo jakákoliv žena, která chce v modlitbách dávat svoji mateřskou lásku. Pokud jsou dopoledne přítomny naše děti, snažíme se je nějak hračkami zabavit, abychom se mohly modlit v aspoň relativním klidu :-)
    Informace o průběhu modlitebního setkání naleznete zde: http://www.modlitbymatek.cz/modlitebni-setkani.
    Kontakt: modlitbymatek - zavinac - farnostcakovice.cz.
  • Na webovém portálu www.pomocuprchlikum.cz je možné zapojit se do finančních sbírek či dobrovolnické pomoci uprchlíkům organizovaných různými charitativními organizacemi.
  • Zde si můžete přečíst zprávu o životě farnosti v roce 2015.

Poslední změna: 5. 7. 2017